Правила фейсконтролю

1- Контингент відвідувачів буде залежати від вечірки, яка буде проводитись у нічному клубі, чи то тематична вечірка чи корпоратив, чи концерт. Відвідувачі клубу - це прогресивна молодь, яка цікавиться клубною культурою і сучасним відпочинком. Вхід для чоловіків з 21 року для дівчат з 18, при собі обов'язково мати документи, що засвідчують особу. Одяг це візитна картка для потрапляння в клуб.

Шановні відвідувачі нашого клубу, заходячи в нічний клуб ви стикаєтесь з роботою двох служб — це Face control i dress code, задача яких відібрати публіку згідно критеріїв зовнішнього вигляду і поведінки. Для того щоб ви могли з легкістю потрапляти в клуб дотримуйтесь певних правил.

Зовнішній вигляд:
1. Стиль одягу Сasual i Culture, модний одяг відомих брендів, взуття, а також цікаві яскраві аксесуари.
2. Чистота і охайність.
3. Спортивний стиль одягу (Perfomance) суворо заборонений.

Поведінка:
У клуб не допускаються особи:
1. В стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.
2. Які вживають алкоголь на території закладу.
3. Агресивно поводять себе стосовно інших відвідувачів і персоналу закладу.
4. Особи, які не досягли вікових критеріїв.
Правила караоке

Для того, щоб виконати пісню Вам потрібно вибрати її в планшеті репертуарного меню та підтвердити замовлення, чи замовити пісню у ведучої караоке. Всі пісні виконуються в порядку черги столиків – кожен стіл має право виконати не більше 3-х пісень за одне замовлення. Якщо в момент виконання пісні за столом відсутній виконавець, то черга автоматично переходить до наступного виконавця. За використання ненормативної лексики під час виконання пісні Ви будете позбавлені можливості виконання пісень на весь вечір.

Вартість пісень:
Вартість замовлення 1 пісні – 10 грн.
Професійне виконання на замовлення – 50 грн.
Оплата пісні здійснюється у ведучої караоке.

Служба охорони може відмовити у відвіданні залу без пояснення причин. Просимо відноситись з повагою та бути акуратним у користуванні з технікою.

Падіння, нецільове використання мікрофона, стукання мікрофона по чому-небудь – 200 грн
Поломка мікрофона – 4000 грн
Поломка планшету – 1500 грн
У випадку пошкодження апаратури звукорежисера та планшету розмір компенсації встановлюється адміністрацією в індивідуальному порядку

ЧАС РОБОТИ КАРАОКЕ:
з 22:00 до 04:00